III Niedziela Wielkanocna 26.04.2019 r.

1.     Dziś III Niedziela Wielkanocna. Dziś rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego

2.     W  środę 29 kwietnia  święto św. Katarzyny Sieneńskiej. W czwartek 30 kwietnia dzień imienin naszego ks. Bp. Mariana Rojka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. W piątek 1 maja rozpoczynamy miesiąc maj i majówki. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do naszego kościoła parafialnego na godz. 18:00 w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Tego dnia również I piątek miesiąca maja. Msze św. o 8:00, 8:30 i o 18:00. W kaplicach o 16:00. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Msza św. Z racji epidemii nie będziemy odwiedzać naszych chorych w ich domach, jedynie  w  wyniku niebezpieczeństwa śmierci  –  prosimy zgłaszać.  W sobotę 2 maja będziemy obchodzić przeniesioną z 3 maja (z niedzieli)  uroczystość NMP Królowej Polski i kolejną rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w niedzielę o 8:30, 10:30 i 12:00. I w kaplicach o 10:30. Msza za Ojczyznę o godz. 12:00.

3.     Za tydzień 3 maja Niedziela Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele. Msze św. o 8:30, 10:30 i 12:00. I w kaplicach o 10:30. Rozpocznie się również Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

4.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i odkażenie Kościoła osobom z Józefina i ofiarę na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na piątek  na godz. 9:00 proszę  osoby z Bogucic.

5.    Pomimo epidemii wykonujemy wiele prac zwianych z  realizacją inwestycji parafialnych. Stale ponosimy koszty utrzymania Parafii  związane z wydatkami bieżącymi. Są to: opłaty za prąd, ubezpieczenia opłaty stałe. Ofiary które składamy na tace zawsze są przeznaczane na cele parafialne.

6.   Proszę Radnych o bezpieczne  dostarczenie do każdego domu w naszej Parafii  życzeń wielkanocnych. Za każdy grosz i zrozumienie w tym trudnym czasie dla nas wszystkim z całego serca składam.  Bóg zapłać.