IV Niedziela Wielkanocna (03.05.2020r.)

1.     Dziś IV Niedziela Wielkanocna. Niedziela Dobrego Pasterza, która Rozpoczyna Kwartalne Dni modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

2.     W poniedziałek  4 maja wsp. św. Floriana – patrona strażaków. Pamiętajmy w modlitwie o naszych strażakach, dziękując im za służbę dla nas i naszego społeczeństwa. W środę 6  maja święto św. Filipa i Jakuba Apostołów. W czwartek 7 maja I czwartek miesiąca modlimy się o powołania i za powołanych. W piątek 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika – Patrona Polski. W sobotę w zamojskiej katedrze święcenia diakonatu, modlimy się za tych którzy maja dostąpić I stopnia święceń.

3.     Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy stęsknili się za wspólnotowym przeżywaniem swojej wiary. Nie bójmy się!!!! Przy zachowaniu wszystkich reguł bezpieczeństwa możemy być blisko Pana Jezusa eucharystycznego.

4.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  i zdezynfekowanie Kościoła osobom z Bogucic i ofiarę na kwiaty 40 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę  następne osoby z Bogucic o posprzątanie Kościoła .