V Niedziela Wielkanocna (10.05.2020 r.)

1.   Dziś V Niedziela Wielkanocna.

2. W środę 13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie które potrwają do października. Są one odpowiedzią na dwa wezwania Maryi do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzechy. Zapraszamy  wszystkich do uczestnictwa w tych nabożeństwach. W piątek 14 maja święto św. Macieja Apostoła. W sobotę 16 maja święto św. Andrzeja Apostoła – patrona Polski.

3.  Trwa miesiąc maj i majówki, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.

4. Na środę do uczestnictwa w Nabożeństwie Fatimskim szczególnie zapraszamy Przyjaciół Oblubieńca.

5.  Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego skierowała prośbę, aby czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek również przychyla się do tej inicjatywy i błogosławi duszpasterzom oraz wiernym naszej diecezji podejmującym dzieło modlitwy oraz chrześcijańskiego miłosierdzia.

6.  Za tydzień taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Tą sprawę polecam waszej życzliwości o ofiarności.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła osobom z Bogucic i ofiara na kwiaty 100.   Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Bogucic.

8. W tym tygodniu odbędą się  Poświęcenia Pól, dawniej nazywano jako Dni Krzyżowe, modlitwy o urodzaje. Bardzo proszę o pojazdy do poszczególnych wiosek i dzielnic naszej Parafii.