VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie (24.05.2020 r.)

1.Dziś VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. (po ostatniej Mszy św. figurkę Zmartwychwstałego odnosi się do zakrystii. Taca dzisiejsza na budownictwo sakralne

2.     W wtorek 26 maja wsp. św. Filipa Nereusza i Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. W piątek 29 maja wsp. Św. Urszuli Ledóchowskiej. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha św.

3.     Trwają nabożeństwa majowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Przed godziną 18:00 odprawiamy różaniec o ustanie epidemii. Serdecznie zapraszamy.

2.     Młodzież bierzmowaną tzn. klasy 7 i 8, zapraszamy na sobotę na Msze Św.  (Wigilia Zesłania Ducha św.)  na godz. 18:00.  Klasy 7 przynoszą ze sobą wypełnione i podpisane deklaracje o przystąpieniu do sakramentu. Znajdują się one na naszej stronie parafialnej w zakładce parafia. Serdecznie zapraszamy

3.     W przyszła niedzielę po sumie  spotkanie rodziców Dzieci I komunijnych.

4.     Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła osobom z Bogucic i ofiara na kwiaty  80–  zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Bogucic.