Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (odpust parafialny 7.06.2020 r.)

1.     Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy – kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Odpust w naszej parafii. Sumę odprawił i kazanie wygłosił Ks. dr. Krystian Malec. Serdecznie dziękuje Ks. Krystianowi za wspólną modlitwę i za wygłoszone Słowo Boże. Dziękujemy Kapłanom obecnym na naszym odpuście. Dziękuje strażakom, ministrantom, dziewczynkom sypiącym kwiatki, scholi P. Organiście i P. Kościelnemu.

2.     W poniedziałek 8 czerwca wsp. św. Jadwigi Królowej. W czwartek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) Msze św. w kościele parafialnym o godz. 8:30, 10:00 i suma o godz. 11:00 z procesją do 4 ołtarzy. Procesja w tym roku w stronę Drogojówki. Proszę o przygotowanie ołtarzy, strażaków o przygotowanie procesji i dziewczynki do sypania kwiatków. Msze św. w kaplicach w Boże Ciało o godz. 7:00. W sobotę 13 czerwca wsp. św. Antoniego z Padwy. Odpust parafialny w Uchaniach. Suma o godz. 12:00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. A u nas wieczorem w sobotę Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich Parafian a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i młodzież przygotowująca się do Bierzmowania – klasy 7 i 8.

3.     I Komunia św. w naszej Parafii 12 lipca o godz. 11:00. Rocznica Pierwszej Komunii św. klas IV – 5 lipca.   W tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie do I Komunii św. we wtorek po Mszy św. wieczorowej. Zapraszam wszystkie dzieci klas III i rodziców najpierw na Msze św., nabożeństwo a potem na spotkanie.

4.     Trwają nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Przed Mszą św. wieczorową zawsze odmawiamy Różaniec o ustanie epidemii  Serdecznie zapraszamy.

5.     W środę spotkanie Przyjaciół Oblubieńca na Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00.  Serdecznie zapraszamy.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Bogucic.  Ofiara na kwiaty 170 zł.  Bóg zapłać. Na środę na godz. 9:00 proszę  osoby z Leopoldowa o posprzątanie i udekorowanie Kościoła. Jak również na sobotę na 9:00 następne osoby z kolejki z Leopoldowa.