XI Niedziela zwykła ( 14.06.2020 r.)

1.    W środę 17 czerwca św. Brata Alberta Chmielowskiego. We czwartek 18 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. wraz z procesją do 4 ołtarzy wokół kościoła o godz. 18:00. Proszę o przygotowanie ołtarzy następujące wioski: Leopoldów, Mołodiatycze, Bogucice i Drogojówka. Proszę dziewczynki do sypania kwiatów, strażaków o przygotowanie procesji. Na zakończenie oktawy będzie również błogosławienie wianków i błogosławienie dzieci. Zapraszam dzieci do błogosławieństwa i te małe i te duże. Dla tych którzy chodzili przez cały czas oktawy do Kościoła będą niespodzianki. W piątek 19 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Modlimy się o uświęcenie kapłanów. W tym dniu nie ma postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W sobotę 20 czerwca wsp. Niepokalanego serca NMP.

2.     Trwają nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:30 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy.

3.     Bardzo dziękuję za posprzątanie Kościoła osoby z Leopoldowa. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę o posprzątanie i Kościoła następne osoby z kolejki z Leopoldowa.