XII niedziela zwykła (21.06.2020r.)

1.     Dziś XII niedziela zwykła – Taca dzisiejsza – inwestycyjna przeznaczona na potrzeby naszej Parafii

2.     We wtorek 23 czerwca Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych ojcach. Tego Dnia w Białopolu o godz. 10:00 pogrzeb śp. Ks. Henryka Borzęckiego. W środę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – dzień imienin Bp Seniora Jana Śrutwy. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. W piątek 26 czerwca o godz. 9:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszam dzieci , młodzież rodziców i nauczycieli.

3.     Spotkania dzieci pierwszokomunijnych we wtorek i czwartek o godz. 18:00. Obecność obowiązkowa. Bierzmowanie w naszej Parafii odbędzie się 11 lipca (sobota) godz. 18:00. W zawiązku z tym młodzież klas 8 rozpoczyna swoje bezpośrednie przygotowanie do tego sakramentu. Bierzmowani spotkanie poniedziałek o 18:00, środa o 16:30 (bo potem wyjazd KSM- u). W poniedziałek będą już zaliczać egzamin ci, którzy udzielali się w grupach duszpasterskich naszej parafii. Pozostali zdają egzamin za tydzień (komisyjnie, z rodzicami). Na poniedziałek trzeba będzie juz podać imię do bierzmowania

4.     W przyszłą niedzielę zapraszam po sumie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej na spotkanie.

5.     Trwają nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy po Mszy św. wieczorowej o godz. 18:00 a w niedzielę o godz. 11:40 (przed sumą). Serdecznie zapraszamy.

6.     Spotkanie Przyjaciół Oblubieńca w środę o 18:00.

7.    Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa.  Na sobotę na godz. 9:00 proszę o posprzątanie i udekorowanie Kościoła następne osoby z kolejki z Leopoldowa.