XIII niedziela zwykła (28.06.2020r.)

1.     Dziś XIII niedziela zwykła. Puszka dzisiejsza przeznaczona jest na pomoc dla Rodziny, która ucierpiała w pożarze domu. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.

2.     Jutro 29 czerwca Uroczystość św. Piotra i Pawła . Msze św. jak w niedzielę. 8:30, 10:30 i suma o godz. 12:00. I w kaplicach o godz. 10:30. Taca jutrzejsza na potrzeby Stolicy Apostolskiej.  W środę i czwartek 1 i 2 lipca uroczystości odpustowe w Krasnobrodzie. 3 lipca w piątek święto św. Tomasza Apostoła. W sobotę 4 lipca przypada 22 rocznica święceń biskupich Bpa Mariusza Leszczyńskiego. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek sobota i niedziela miesiąca lipca. Chorych będziemy odwiedzać w środę od godz. 10:00 rano.

3.     Spotkanie dzieci rocznicowych IV klas we wtorek o godz. 17:00 i dzieci pierwszokomunijnych również we wtorek o godz. 18:00. Młodzieży bierzmowanej w poniedziałek i środę o godz. 18:00.

4.     Rozpoczęły się wakacje czas odpoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie  i Kościele

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa. Ofiara na kwiaty 80 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa.