XIV niedziela zwykła ( 5.07.2020 r.)

1.     Dziś XIV niedziela zwykła. W poniedziałek 6 lipca wsp. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. W środę 8 lipca wsp. św. Jana z Dukli. W sobotę 11 lipca święto św. Benedykta – patrona Europy.

2.     W sobotę 11 lipca odbędzie się Bierzmowanie w naszej Parafii o godz. 18:00. Bierzmowania udzieli Ks. Bp Marian Rojek. Dołączy również do nas młodzież z Gdeszyna. Za tydzień w niedzielę 12 lipca I Komunia św. o godz. 11:00. W tym tygodniu spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w środę o godz. 17:00. A dla bierzmowanych w poniedziałek i środę o godz. 18:00. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, młodzieży bierzmowanej i ich Rodzin w piątek o godz. 17:00. Dzieci przynoszą ze sobą świece z chrztu.

3.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa i rodzicom dzieci rocznicowych. Ofiara na kwiaty 100 zł. Bóg zapłać. Na piątek  po spowiedzi  proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej o posprzątanie i udekorowanie Kościoła i wokół kościoła.

4.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy u przewodników poszczególnych grup. Pielgrzymka odbędzie się  jako sztafeta. Codziennie będą poszczególne grupy dojeżdżać po 30 osób a po apelu wracać do domu. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej.

5.     Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji.

6.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.