XV niedziela zwykła (12.07.2020 r.)

1.     Dziś XV niedziela zwykła.Dziś również w naszej Parafii I Komunia św. o godz. 11:00. Przez cały tydzień zapraszam dzieci na Biały Tydzień. I tak w poniedziałek i w środę o godz. 18:00 a we wtorek, czwartek piątek i sobotę o godz. 8:30. Dzieci przychodzą w strojach pierwszokomunijnych. Dzisiejsza taca na WSD naszej diecezji.

2.     W poniedziałek 13 lipca wsp. Św. Andrzeja Świerada i Benedykta  i kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestnictwa i wspólnej modlitwy w szczególności dzieci I komunijne. W środę 15 lipca wsp. św. Bonawenturę. W czwartek 16 lipca wsp. NMP z Góry Karmel odpust w Grabowcu Ks. Proboszcz z Grabowca serdecznie zaprasza na godz. 16:00, będzie koncert papieski  a później o 17:00 suma odpustowa celebrowana przez Abp. Mieczysława Mokrzyckiego. Tego dnia Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium w Tomaszowie Lubelskim. I również do Nabrożu pielgrzymka Sołtysów. Serdecznie zachęcamy do pielgrzymowania indywidualnego.

3.     W środę zapraszam Przyjaciół Oblubieńca na Mszę św. o godz. 18:00 a później na spotkanie przy ognisku.

4.     Zbliżają się imieniny Ks. Kanonika i p. Henia organisty. Msza św. w Ich intencji celebrowana będzie w przyszłą niedzielę na sumie.

5.     Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy św. o godz. 10:30. Wracamy do porządku Mszy św. w kościele parafialnym o 8:30 i suma o 12:00

6.     W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii.

7.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

8.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła i wokół Kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa.

9.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy u przewodników poszczególnych grup. Pielgrzymka odbędzie się  jako sztafeta. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo do Matki Bożej.