XVI niedziela zwykła (19.07.2020 r.)

1.     Dziś XVI niedziela zwykła i puszka na Caritas. Dziś odpust w Tuczępach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

2.     W środę 22 lipca święto św. Marii Magdaleny. W czwartek 23 lipca wsp. św. Brygidy. W piątek 24 lipca wsp. św. Kingi. W sobotę 25 lipca święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa.

3.     Za tydzień odpusty w Skierbieszowie i w Uchaniach z racji św. Anny.  Ks. Proboszczowie serdecznie zapraszają – sumy odpustowe o godz. 12:00.

4.     W przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. I z tej racji zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy

5.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty 150 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa z bloków.

7.     Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcamy naszych Parafian, młodzież do pójścia pieszo w sztafecie do Matki Bożej.

8.     Trwają prace przy naszej świątyni. Są wstawiane okna. Prośmy  św. Józefa aby czuwał nad nami i wspierał firmę w tej trudnej pracy. A zarazem dziękujemy naszym Parafianom za modlitwę i wszelkie  ofiary. Bóg zapłać.