XVII niedziela zwykła (26.07.2020r.)

1. Dziś XVII niedziela zwykła oraz błogosławieństwo kierowców, pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Z tej racji również  zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dziś odpusty w Skierbieszowie i w Uchaniach z racji św. Anny.  Ks. Proboszczowie serdecznie zapraszają – sumy odpustowe o godz. 12:00.

2. W środę 29 lipca wsp. św. Marty. W piątek 31 lipca wsp. św. Ignacego z Loyoli. W sobotę 1 sierpnia wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego. I rozpoczynamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

3.     W tym tygodniu przypada I sobota i niedziela miesiąca sierpnia. W I sobotę msze św. w kościele parafialnym o 8:00.  i 18:00. O 18:00 adoracja w ramach diecezjalnego Jerycha. Będziemy modlić się za naszą Parafię.

4.     W niedzielę 2 sierpnia w kościołach parafialnych możliwość zyskania odpustu zupełnego Porcjunkuli.

5.     W przyszłą niedzielę odpust w Horyszowie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 12:00.

6.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

7.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  Kościoła osobom z Leopoldowa i ofiarę na kwiaty 100   zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z Leopoldowa.

8.  Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy.  2 sierpnia w niedzielę  wyrusza nasza Pielgrzymka w sztafecie do Częstochowy.

9.    Prowadzone są  prace przy naszej świątyni. Są wstawiane okna. Prośmy  św. Józefa aby czuwał nad nami i wspierał firmę w tej trudnej pracy. A zarazem dziękujemy naszym Parafianom za modlitwę i wszelkie  ofiary. Bóg zapłać. Modlimy się również za rolników o dobrą pogodę dla Nich na czas żniw.