XVIII niedziela zwykła (2.08.2020 r.)

1.Dziś XVIII niedziela zwykła. Możliwość zyskania w naszym kościele parafialnym odpustu zupełnego Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami. Odpust w Horyszowie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza na sumę o godz. 12:00.

2.     We wtorek 4  sierpnia wsp. św. Jana Marii Vianneya. W czwartek 6 sierpnia  święto Przemienienia Pańskiego i odpust w Tuczępach. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza. Suma odpustowa o godz. 13:00. W sobotę 8 sierpnia wsp. św. Dominika.

3.     W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca sierpnia. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 10:00 rano. Msze św. w I piątek w kościele parafialnym o godz. 8:00, 8:30 i 18:00 a w kaplicach o 16:00.

4.     Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

5.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Leopoldowa. Ofiara na kwiaty 130 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Drogojówki.

7.     Trwa Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą.

8.     Prośba od zelatorów KŻR o uczestnictwo w pierwszych sobotach miesiąca i odmawianie Różańca w  każdą niedzielę pół godziny  przed sumą.