XIX niedziela zwykła (9.08.2020 r.)

1.     Dziś XIX niedziela zwykła.

2.     W poniedziałek 10 sierpnia święto św. Wawrzyńca.  We wtorek 1 sierpnia wsp. św. Klary. W czwartek 13 sierpnia  kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej Parafii. Na godz. 18:00 zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie. W piątek 14 sierpnia wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego. W sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tradycyjnie podczas każdej Mszy św. pobłogosławimy kwiaty i zioła. Msze św. jak w niedzielę – w kościele parafialnym o 8:30 i suma o godz. 12:00 a w kaplicach o godz. 10:30. Tego dnia odpust w Gdeszynie. Suma odpustowa o godz. 12:00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

3.     Przeżywamy miesiąc sierpień- czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego. .

4.     Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz pogłębienie naszej wiary. Niech nie zabraknie czasu dla Pana Boga.

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie odkażenie  kościoła osobom z Drogojówki i ofiarę na kwiaty 160 zł. Bóg zapłać. Na piątek na godz. 9:00 proszę następne osoby z Drogojówki.

6.     Trwa Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą.