XX niedziela zwykła ( 16.08.2020 r.)

1.     Dziś XX niedziela zwykła. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii którą przeznaczymy na zapłatę za śmieci z cmentarza. Bóg zapłać. Dziś również  Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Po Mszy św. z tej racji puszka na rzecz poszkodowanych.

2.     W poniedziałek 17 sierpnia wsp. św. Jacka;  W czwartek  20 sierpnia  wsp. św. Bernarda z Clairvaux; w piątek 21 sierpnia wsp. św.  Piusa X; w sobotę 22 sierpnia wsp NMP Królowej.

3.     W dniach 18 – 20 sierpnia (wtorek – czwartek) Exodus Młodych  w Zwierzyńcu. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tym religijnym wydarzeniu.

4.   Przezywamy miesiąc sierpień czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

5.     Czas wakacyjnego odpoczynku powoli dobiega końca, skłania nas to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.

6.     Bardzo dziękuję za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Drogojówki. Ofiara na kwiaty 120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę  na godz. 9:00 proszę  następne osoby z Drogojówki.