XXI Niedziela Zwykła (23.08.2020r.)

1.     Dziś niedziela 21 zwykła. Dziś przypada Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu

2.     W poniedziałek 24 sierpnia przypada wsp. św. Bartłomieja Apostoła. W środę  26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. tylko w kościele parafialnym o godz. 8:30 i wieczorem o 18:00. Po każdej Mszy św. Akt Zawierzenia MB Narodu Polskiego.  Tego dnia odpusty w Miączynie o godz. 12:00, W Nieledwi o godz. 12:00, w Białopolu również o godz. 12:00. Ks. Proboszczowie serdecznie zapraszają. W czwartek 27 sierpnia wsp. św. Moniki. W piątak  28 sierpnia wsp. św. Augustyna.. W sobotę 29 sierpnia wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3.     Przezywamy miesiąc sierpień, czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.

4.     Wakacyjny odpoczynek powoli dobiega końca, skłania nas to do refleksji nad wykorzystaniem tego czasu.

5.     Bardzo dziękuję za posprzątanie  i zdezynfekowanie Kościoła osobom z Drogojówki. Ofiara na kwiaty 75 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Mołodiatycz.