XXIII niedziela zwykła (06.09.2020r.)

1.     Dziś XXIII niedziela zwykła.

2. Jutro w wigilię naszego odpustu msza św. na cmentarzu o godz. 17:00. O godz.16:15 rozpoczniemy różaniec wypominkowy (kartki wypominkowe proszę pobrać w przedsionku Kościoła). We wtorek Odpust w naszej Parafii ku czci Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej).  Suma odpustowa- dożynkowa z poświęceniem pomnika ku czci Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz z włączeniem lektorów do posługi w naszym regionie hrubieszowskim odbędzie się o godz. 12:00. Sumę odprawi i kazanie wygłosi Ks. Mariusz Rybiński – proboszcz z Gdeszyna. Pół godziny wcześniej odbędzie się koncert w wykonaniu kwintetu z Gdeszyna pod kierunkiem ks. Mariusza. Serdecznie zapraszam. Zapraszamy delegacje z wieńcami z poszczególnych wiosek naszej Parafii i Gminy, Strażaków proszę o przygotowanie i poprowadzenie procesji. Dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do niesienia różańca. Proszę rodziców aby zwolnili swoje dzieci ze szkoły z tych godzin południowych aby mogły wziąć udział w odpuście. (uzgodnione z P. Dyrektorami jak już dzieci zwolnicie to już po sumie zostają z Wami. ). Proszę KGW z Trzeszczan o wykonanie dekoracji dożynkowej w kościele przy ołtarzu.

3.     W przyszła niedzielę Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie.

4.     W przyszłą niedzielę 13 września o godz.12:00 na sumie kolejne Nabożeństwo Fatimskie w naszej parafii. Serdecznie zapraszam dzieci młodzież i wszystkich Parafian do uczestnictwa. Szczególnie dzieci klas III i VIII przygotowujące się do sakramentów I Komunii i Bierzmowania

5.     Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji 

6.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i za ofiarę na kwiaty 140  zł. Na jutro na poniedziałek  na godz. 9:00 i na sobotę na 9:00 proszę kolejne osoby z Mołodiatycz  do posprzątania kościoła.

7.     Zmarł tato p. Joli Kidaj z Majdanu Wielkiego pogrzeb w niedzielę w Grabowcu o 13:00.