XXIV niedziela zwykła (13.09.2020 r.)

1.     Dziś XXIV niedziela zwykła I kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Taca na WSD naszej Diecezji. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

2.     W poniedziałek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech będzie to dzień podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje szczególne miejsce. Otoczmy troską również krzyże przydrożne. We wtorek 15 września wsp. MB Bolesnej. W środę 16 września wsp.  św. Męczenników Korneliusza i Cypriana. W piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.  Tego dnia 18 IX o godzinie 8:00 – wyjazd reprezentacji grup duszpasterskich na pielgrzymkę do Zamościa z ks. Mateuszem.

3.     W przyszła niedzielę 20 września imieniny naszego ks. Wikariusza. Msza św. w Jego intencji będzie odprawiona o godz. 8:30. Serdecznie zapraszamy

4.     Za Tydzień  odpust w kościele filialnym w Majdanie Wielkim. Suma odpustowa o godz. 12:00. Odprawi ją i kazanie wygłosi ks. Prałat Andrzej Puzon – kapelan Wojska Polskiego.  

5.     Za tydzień taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii i puszka na KRZ

6.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i ofiarę na kwiaty 100 zł. Na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Molodiatycz z kolejki do sprzątania kościoła.

7.     Rok formacyjny: Przyjaciele Oblubieńca –  środa godz. 17:00. Będziemy gościc Ks. Krzysztofa Palucha – moderatora rejonowego. Serdecznie zapraszamy.  Ministranci i Lektorzy, Harcerze, KSM i Schola spotkanie w ramach pielgrzymki do Zamościa.  Schola –  próba w piątek godz. 17:00. Zaproszenie na ww. spotkania jest kierowane do wszystkich dotychczasowych członków jak również sympatyków i zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy.