XXVII niedziela zwykła (4.10.2020 r.)

1.     Dziś XXVII niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Dziś puszka na Caritas.

2.     Jutro w poniedziałek 5 października wsp.  św. Faustyny Kowalskiej w środę 7 października wsp. NMP Różańcowej. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00 Msza św. i nabożeństwo różańcowe. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny  dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

3.     Za tydzień 11 października  będziemy obchodzić XX Dzień Papieski i odbędzie się zbiórka do  puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i ofiarę na kwiaty.  Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne  osoby z kolejki do sprzątania kościoła.

5.     Tygodnik Niedziela – 6 zł. Kalendarze rolnicze  – 27 zł.

6.     Rok formacyjny: Ministranci i Lektorzy starsi – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi sobota o 11:00. Schola – piątek godz. 15:30.