XXVIII Niedziela Zwykła (11.10.2020 r.)

1.     Dziś XXVIII niedziela zwykła. Obchodzimy XX Dzień Papieski i odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.     We wtorek  13 października wsp. bł. Honorata Koźmińskiego  i ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17:00 . Zapraszamy dzieci młodzież  i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym nabożeństwie. W środę 14 października  Dzień Edukacji Narodowej. W modlitwach pamiętajmy o nauczycielach, wychowawcach i katechetach. W czwartek 15 października wsp. św. Teresy od Jezusa. W piątek 16 października wsp. św. Jadwigi Śląskiej. W sobotę 17 października św. Ignacego Antiocheńskiego. W przyszła niedzielę 18 października święto św. Łukasza Ewangelisty – święto patronalne Służby Zdrowia.

3.     Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00.  Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach a w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

4.     Za tydzień niedziela misyjna i taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Taca na misje będzie  27 października.

5.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz . Ofiara na kwiaty 100 zł. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki do posprzątania kościoła.

6.     Tygodnik Niedziela – 6 zł. Kalendarze KRZ – 6 zł.

7.     Rok formacyjny: Ministranci i Lektorzy starsi – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi sobota godz. 11:00 . KSM – sobota o 18:00. Schola – piątek godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.

8.     W tym roku w ramach III Balu Wszystkich Świętych odbędzie się  marsz Wszystkich Świętych. 31 października (sobota) godz. 16:00 Proszę rodziców o zapisywanie tych najmniejszych dzieci, starsze i młodzież mogą zapisywać się na katechezie.