XXIX Niedziela Zwykła (18.10.2020 r.)

1.     Dziś XXIX niedziela zwykła. Niedziela misyjna. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. Taca misyjna za tydzień

2.     We wtorek 20 października wsp. św. Jana Kantego. W czwartek 22 października wsp. św. Jana Pawła II. Przeżywamy miesiąc październik czas szczególnej modlitwy różańcowej. Przypominamy, ze za odmówienie części różańca publicznie i we wspólnocie zyskuje się odpust zupełny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele parafialnym o godz. 17:00. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w tych nabożeństwach. A w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii św. i młodzież do sakramentu bierzmowania.

3.     Za tydzień Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła.

4.     Dziękuje za posprzątanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 100  zł. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki do sprzątania kościoła z Mołodiatycz.

5.     Rok formacyjny:  Lektorzy i ministranci starsi – sobota godz. 10:00. Ministranci  młodsi – sobota godz. 11:00 KSM – sobota o 18:00. Schola – piątek godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy.

6.     Marsz w ramach III Balu Wszystkich Świętych odbędzie się 31 października  sobota o godz. 16:00.

7.     Nowe obostrzenia sanitarne. ( metraż u nas 250 osób, maseczki dezynfekcja i dystans)