XXX Niedziela Zwykła (25.10.2020 r.)

1.     Dziś XXX niedziela zwykła. Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła. Wyrażamy wdzięczność Bogu za ten Dom modlitwy i za ludzi którzy go wybudowali a dziś swoimi ofiarami wspierają nasza Parafię.

2.     Kończy się październik – czas poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych Odprawiamy je codziennie o godz. 16:00. W sobotę odbędzie się zakończenie nabożeństw różańcowych o godz. 16:00. Dzieci przychodzą przebrane za świętych na Mszę św. i Różaniec

3.     Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o naszych zmarłych. Prosimy o porządkowanie cmentarzy i grobów. Proszę nie wrzucać doniczek z cementem do śmieci i oddzielić cement od kwiatów i od doniczki. Proszę Was o zrozumienie tej sprawy.(jest monitoring). W przyszłą niedzielę uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w kościele Parafialnym o godz. 8:30 i suma o godz. 11:00. Przed sumą o 10:15 różaniec wypominkowy. W kaplicach tego dnia Msze św. o godz. 7:00. W poniedziałek 2 listopada Dzień Zaduszny. Msze św. tylko w kościele Parafialnym o godz. 8:30 i suma o godz. 11:00. Przed sumą o godz. 10:15 różaniec wypominkowy. W kaplicach Mszy św. nie będzie. W tym roku za naszych zmarłych wypisanych w wypominkach będziemy się modli w nieszporach za zmarłych o godz. 16:00 a później Msza św. w dniach od 3 listopada do 7 listopada.  A w niedzielę przed sumą różaniec wypominkowy o 11:30. We wszystkie dni listopada według Penitencjarni Apostolskiej  możemy zyskiwać odpusty zupełne. Warunkiem jest odwiedzenie kościoła jeśli jest to możliwe a Ci którzy mają kwarantannę to mogą zostać w domu, modlitwa za zmarłych, i modlitwy w intencjach Ojca świętego. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca listopada. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9:00. Za tydzień niedziela adoracyjna  a w pierwszą  sobotę o godz. 16:00 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy KŻR

4.     1 i 2 listopada gromadzimy się tylko w kościele. Według nowych obostrzeń może w naszym kościele Gromadzic się  około 150 osób. 1 osoba na 7 m kwadratowych. A kościół nasz ma około 1000 m kwadratowych

5.     Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i ofiarę na kwiaty 140 zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z  Mołodiatycz.

6.     Rok formacyjny: spotkania odbywają się w kościele – Przyjaciele Oblubieńca środa o 16;00, Schola – piątek godz. 16:00. Lektorzy i ministranci starsi – sobota godz. 10:00, Ministranci  młodsi – sobota godz. 11:00, KSM – sobota o 18:00. Serdecznie zapraszamy.