Uroczystość Wszystkich Świętych (01.11.2020) r.

1.     Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. I adoracja Najświętszego Sakramentu. Msze św. w dniu dzisiejszym i jutro tylko w Kościele. Jutro Msze św. o 8:30 i 11:00. O 10:15 – Różaniec wypominkowy. W kaplicach jutro nie ma Mszy św.

2.     Przeżywamy miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy i pamięci o zmarłych. Nieszpory z modlitwą za naszych zmarłych wypisanych na kartkach będziemy odmawiać na tygodniu o godz. 16:00 a później Msza św.  A w niedzielę 8 listopada przed sumą o 11:30  różaniec wypominkowy który zakończy nasze modlitwy za zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych. We wszystkie  dni listopada możemy zyskiwać odpusty zupełne. Warunkiem jest odwiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych, Msza św., Komunia św. i modlitwy w intencjach Ojca świętego.

3.     W środę 4 listopada wsp. Św. Karola Boromeusza. W niedzielę 8 listopada dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i puszka na Kościół w Potrzebie.

4.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca listopada. Chorych będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9:00. Za tydzień niedziela adoracyjna  a w pierwszą  sobotę o godz. 16:00 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy KŻR

5.     Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty  120 zł. Bóg zapłać. Na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z Mołodiatycz.

6.     Zbiórka  lektorów  starszych ministrantów w sobotę o godz. 11:00, KSM –  sobota o 11:00.  Ministranci młodsi sobota – godz. 10:00, Serdecznie zapraszamy.

7.     Dziękuje lektorom za pograbienie liści wokół Kościoła. Bóg zapłać.

8.     31 października odbyły się modlitwy za wstawiennictwem Wszystkich Świętych. Dziękuje wszystkim którzy wzięli w nich udział, dzieciom młodzieży i wszystkim dorosłym.

9.     Tygodnik Niedziela – 6 zł. Kalendarz Maryjny 7zł.