XXXII niedziela zwykła (8.11.2020 r.)

1.     Dziś XXXII niedziela zwykła. Dziś również dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i puszka na Kościół w Potrzebie.

2.     Jutro w poniedziałek 9 listopada święto  Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. We wtorek 10 listopada wsp. Św. Leona Wielkiego. W środę  11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości i – Msza św. za Ojczyznę o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy. W czwartek 12 listopada wsp. św. Jozafata. W piątek 13 listopada wsp. pierwszych męczenników Polski świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3.     Rok formacyjny: spotkań ministrantów i KSM – u nie będzie – Ks. Mateusz będzie na rekolekcjach. Schola – piątek godz. 17:00. Przyjaciele Oblubieńca w środę o godz.: 11:00. Serdecznie zapraszamy.

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz i ofiarę na kwiaty 60  zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z Mołodiatycz.

5.     Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję „Modlitwa za Parafię” która odbędzie się pod koniec listopada i jest organizowana przez Wspólnotę „Przyjaciele Oblubieńca”. Polega na tym, że w umówionym dniu miesiąca po Mszy św. wieczornej następuje rozesłanie wszystkich chętnych do poszczególnych rejonów parafii, tam- głownie na ulicach idąc w parach odmawiamy różaniec polecając Bogu wszelkie sprawy mieszkańców naszej Parafii Ojczyzny  ( nie wchodzimy na posesje).  Aby wziąć udział należy się zapisać (na listę na stoliku pod chórem lub poprzez wiadomość na fb/ e-mail).

6.     W dniu 14 listopada w sobotę o godz. 12:30 zbiórka elektroodpadów. Bardzo proszę do godziny 12:00 ten zepsuty sprzęt elektroniczny złożyć na parkingu przy kościele. Przychody z tej akcji idą na potrzeby Misji.