XXXIII Niedziela Zwykła (15.11.2020 r.)

1.     Dziś XXXIII niedziela zwykła. Taca na WSD  naszej Diecezji

2.     We wtorek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej. W środę 18 listopada Rocznica Poświecenia Kościoła Katedralnego w Zamościu. I tego dnia odbędzie się Msza św. z okazji św. Cecylii w intencji P. Organisty scholki i chóru  o godz. 16:00.  W piątek 20 listopada wsp. św. Rafała Kalinowskiego W sobotę  21 listopada wsp. Ofiarowania NMP,

3.     Za tydzień uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Za tydzień taca  inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii. I poświęcenie opłatków a następnie Pan organista poświęcony opłatek dostarczy każdej rodzinie do domu. Ofiary jakie będziemy składać z tej okazji przeznaczone są po połowie dla P. Organisty i na potrzeby Parafii.

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie kościoła osobom z Mołodiatycz  i ofiarę na kwiaty 180 zł. Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę następne osoby z kolejki z Mołodiatycz.

5.     Rok formacyjny: Lektorzy i ministranci starsi – sobota godz. 10:00, Ministranci  młodsi – sobota godz. 11:00, KSM – sobota o 17:00. Schola – środa godz. 17:00. Spotkania odbywają się w kościele Serdecznie zapraszamy.

6.     Trwają zapisy na modlitwę za Parafię.