Uroczystość Chrystusa Króla (22.11.2020 r.)

  1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela Roku Liturgicznego. Patronalne święto Akcji Katolickiej i KSM –u. Taca inwestycyjna na potrzeby naszej Parafii . Bóg zapłać. Dziś również poświęcamy opłatki. Pan organista od przyszłej niedzieli będzie dostarczał te opłatki każdej rodzinie w ścisłym reżimie sanitarnym. Proszę aby wywiesić reklamówki na drzwiach bądź w innym miejscu, a Pan Organista włoży tam opłatki) Ofiary jakie będziemy składać z tej okazji przeznaczone są po połowie dla P. Organisty i na potrzeby Parafii. 

2.     Za tydzień rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Adwent to czas, który ma Nas przygotować na Święta Narodzenia Pańskiego i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Msze św. przez Adwent w niedzielę będą odprawiane o 8:30 rano, 10:30 i o 12:00, w kaplicach o 10:30.

3.     We wtorek 24 listopada wsp. św. męczenników Andrzeja Dunc Lang i Towarzyszy

4.     Bardzo dziękuje za posprzątanie i udekorowanie Kościoła osobom z Mołodiatycz. Ofiara na kwiaty 80 zł.  Bóg zapłać. I na sobotę na godz. 9:00 proszę osoby z Trzeszczan Drugich rozpoczynając

5.     Rok formacyjny: Ministranci starsi Lektorzy – zbiórka w sobotę o 10:00. Ministranci młodsi – sobota o godz. 11;00, KSM – sobota godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy