Seminarium Odnowy Wiary

Stało się! Około sto osób zgromadzonych w kościele parafialnym w Trzeszczanach rozpoczęło w środę 27 marca Seminarium Odnowy Wiary . Podczas Niedzieli Ewangelizacyjnej (17 marca) zostaliśmy przygotowani na to wydarzenie.
Pierwsze spotkanie poprowadził dla nas ks. dr Piotr Spyra, któremu serdecznie dziękujemy za wprowadzenie nas w te niezwykłe rekolekcje. Ubogaceni świadectwem Pani Małgorzaty ochoczo przystąpiliśmy do zasadzenia pierwszych ziarenek słowa, które będzie kiełkować w naszych sercach (i doniczkach) przez najbliższe dwanaście tygodni…
Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy także na kolejne spotkania. Spotykamy się w każdą środę o godz. 18:00. i wciąż można do nas dołączyć, by odnowić swoją relację z Chrystusem.